28.02.2011 09:34

MISIJNÍ VÍKEND 5.3.2011 V 9.30 V PRAZE, NA ŽERTVÁCH 23

Letos se již po třetí budou konat Misijní víkendy v Českém Těšíně a Praze. (www.misijnivikend.cz)

K organizaci Misijních víkendů se spojily všechny hlavní misijní organizace působící v naší zemi (konkrétně OM, YWAM, Wycliffe, Exodus, NF Nehemia a NFKMS). Záštitu převzaly opět ČEA, KMS a KS – Sch.

Hlavním cílem Misijních víkendů je motivace českých křesťanů a české církve k misii a také poskytnutí informací o konkrétních misijních příležitostech. Setkání proběhnou v sobotu 5. února 2011 v Českém Těšíně a 5. března v Praze. Letošním motem je „Misie – tlukot Božího srdce. A co na to tělo Kristovo?“.

Hlavním hostem bude tentokrát Myles Wilson z irské organizace Stewardship, který bude mít kromě hlavního dopoledního slova též odpolední seminář na téma „Finance a týlová podpora – jak na to?“. Dalšími semináři budou „Muslimský svět a evangelium“ Berta de Ruittera z OM Holandsko, „HIV+evangelium“, který budou mít v Praze František Krampota a Jiří Preis z organizace ACET a v Českém Těšíně Tomáš Řehák z organizace ABATOP a konečně seminář „Misie pro ty, kdo neradi cestují – cizinci mezi námi“ českého misionáře „Ondřeje“.

Kromě toho se můžete těšit na chvály, prezentace a modlitby za misii. Ani letos nechybí program pro děti od 6 do 12 let, které mají navíc vstup na konferenci zdarma. U stánků jednotlivých misijních organizací bude možnost dozvědět se více o tom, jaké misijní aktivity nabízejí.

—————

Zpět


Kontakt

Misijní odbor Bratrské jednoty baptistů